מועדון לקוחות

מצטרפים למועדון
הלקוחות ומקבלים
ים של הטבות

הרשמה

מאמרים אחרונים:

קרם הבהרה נועד לסנן את הקרינה ולהגן מפני תהליך התחמצנות העור. לכן חשוב לשים לב בזמן לכתמים שמופיעים על פנינו כתוצאה מהחשיפה לשמש ולתקן את הנזקים.
הגעת לגיל 25? אז בהחלט הגעת לגיל שאפשר להתחיל ואף רצוי– להתאפר! אם מעולם לא התאפרת ואין לך שום מושג כיצד להתחיל, המאמר הבא יוכל לסייע לך בצעדייך הראשונים אל עולם הטיפוח והאיפור. בחירה מושכלת של מוצרי איפור שונים נעשית תוך מודעות עצמית לצבעים שמתאימים לך ו
כל אישה רוצה שעור פניה ישמור על מראה יפה וצעיר. אנחנו לא אוהבות להסגיר את גילנו, ולכן אנו משקיעות שעות רבות בטיפוח העור כדי להבטיח זאת. צעירות לנצח אנחנו לא נהיה, אבל אנחנו בהחלט יכולות לדחות את בגרות העור בעוד כמה שנים, וזאת אודות למהפכנות של טיפול אנטי-

קוסמטיקה בשימוש בתאי גזע

רביעי, 29 יוני 2011 14:16בענף הדרמו קוסמטיקה מתחוללים שינויים רבים אשר מפתחים ומייעלים את מוצרי הטיפוח. מחקרים ברפואה המודרנית עסקו בבחינת תועלות הריפוי דרך תאי גזע, מחקרים אשר הובילו למציאת תרופות עתירות שימוש לאנושות, מה שכיום ניתן ליישם גם בעולם הקוסמטיקה הרפואית.


מהם תאי גזע ?


תאי גזע אלו הם התאים הבסיסיים של גוף האדם. בשלבים המוקדמים, תאי גזע העובריים משמשים להתפתחותם של איברי הגוף והרקמות, תאי הגזע העובריים תורמים לשלבי התפתחות העובר באורח ניכר. בשלבים הבוגרים, כאשר הגוף כבר התפתח, תאי גזע משמשים לחידוש ובנייה של רקמות הגוף. תאי הגזע הינם תאים שיכולים להתמיין לכל תא אחר בגוף, כלומר, לכל איבר בגוף קיימים תאים המיועדים לו, ואילו תאי הגזע אינם מיועדים למטרה מסוימת ולכן כאשר מוסיפים תא גזע לרקמה או איבר הוא יכול להתאים לכל מטרה, וכך לסייע ליצור תאים מחודשים. כמו כן, תאי גזע הינם ייחודיים באמצעות היכולת הפנומנאלית שלהם להתרבות באופן בלתי מוגבל, מה שיכול לייצר תאי גזע רבים למטרות השונות.

 
עד לפני שנים ספורות, תאי גזע הופרדו מרקמות ונאגרו לטובת הרפואה. תאי גזע עובריים למשל הופקו מביציות או מדם טבורי לאחר לידה. סביב תחום המחקר העוסק בתאי גזע מקודמות מטרות שונות ברפואה המערבית במרחב של תחומים כמו הנדסה גנטית, חקר הסרטן, חקר הרקמות, טיפולי סוכרת ועוד תחומי מחקר הפועלים לשינוי פני הרפואה בעזרתם של תאי הגזע.


מחקרים שוויצריים חדשים מצאו דרך ייחודית להפקת תאי גזע מן הצומח. הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הובילה את ענף מדעי החיים ונרשמה כבעלת תרומה גדולה לרפואה ולתעשיית התרופות לשם חידוש רקמות ותאים.


כיצד תאי גזע משתלבים עם הקוסמטיקה הרפואית ?


נוכח הביקורות הרבות אודות השימוש בתאי גזע אנושיים, מן הדם הטבורי או אחרת, תאי גזע ממקור צמחי הפכו להיות ההמצאה הנפלאה ביותר. גורמי מפתח מעולם הקוסמטיקה הרפואית השכילו לעשות בכך שימוש, והפיקו פורמולות ייחודיות של מוצרים המוכלים בתאי גזע ממקורות צמחיים.


סגולותיהם המיוחדות של תאי גזע להתמיין ולהתאים למספר גדול ביותר של תאים ורקמות בגוף האדם, לרבות העור, הפכו להיות שם דבר בטיפולי הקוסמטיקה כמו אנטיאייג' ושיקום העור הפגום. בעזרת תכשירי אסתטיקה בשימוש תאי גזע מן הצומח, ניתן ליהנות מאפקטיביות רבה של מוצרים המעודדים את התחדשותם של תאי העור, מוצרים פעילים אשר שומרים על מראה העור הצעיר ואשר נלחמים בסימני הגיל כמו קמטים ואובדן גמישות העור המתבגר.

 

 

 

קישורים:

התשובה הקוסמטית נמצאת בסדרת הדרמו קוסמטיקס של סאיטו קוסמטיקה יפנית

 

 
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים