מועדון לקוחות

מצטרפים למועדון
הלקוחות ומקבלים
ים של הטבות

הרשמה

מאמרים אחרונים:

קרם הבהרה נועד לסנן את הקרינה ולהגן מפני תהליך התחמצנות העור. לכן חשוב לשים לב בזמן לכתמים שמופיעים על פנינו כתוצאה מהחשיפה לשמש ולתקן את הנזקים.
על פיתוח הקפסולות הקפסולות מסדרת MEGA EFFECT, סדרת קוסמטיקה מדעית מבית בי.פור.יו. חברת "סאיטו קוסמטיקה יפנית" מבית "בי.פור.יו" משיקה קפסולות לטיפול באזור העיניים (Anti-Ageing Capsule), שהם מוצר נוסף מסדרת הקוסמטיקה המדעית Saito Mega Effect .
מגיע גיל שבו כל אישה מתחילה לבחון את המראה שלה קצת יותר לעומק. פתאום זה כבר לא כל כך מובן מאליו שהעור הוא חלק וזוהר. אנחנו כבר לא נהנות מההטבות שמגיעות עם העור הצעיר של שנות העשרה והעשרים לחיינו, ולבנות המזל גם של שנות השלושים לחייהן. מגיע גיל בו קרם יום

טיפים לבחירת מוצרי איפור

הגעת לגיל 25? אז בהחלט הגעת לגיל שאפשר להתחיל ואף רצוי להתאפר! אם מעולם לא התאפרת ואין לך שום מושג כיצד להתחיל, המאמר הבא יוכל לסייע לך בצעדייך הראשונים אל עולם הטיפוח והאיפור. בחירה מושכלת של מוצרי איפור שונים נעשית תוך מודעות עצמית לצבעים שמתאימים לך ולסגנון האיפור האהוב עלייך.

 


מוצרי איפור בסיסיים ליום ולערב

מייק אפ, פודרה, קונסיילר, סומק ושימר - הם מוצרי איפור חיוניים, אולם הם מגיעים במרקמים שונים ובריכוז משתנה ולכן, מאוד תלוי לאן מועדות פנייך. אם מדובר באירוע חגיגי תצטרכי לבחור מייק אפ בעל דרגת כיסוי גבוהה יותר, שימר שיעניק לך מראה שזוף וזוהר. אם את בדרכך לעבודה, די במייק אפ עדיין ובריכוז נמוך ומעט סומק.

 

מה הגוונים שכדאי לרכוש?

נשים רבות מתלבטות לגבי גווני האיפור המתאימים להם. ובכן, כאשר את רוכשת מוצרי איפור כדאי לקחת בחשבון את העונה הנוכחית מאחר ועור הפנים מקבל גוון כהה יותר בקיץ ובהיר יותר בחורף. גווני איפור תלויים מאוד גם באופנה העכשווית וכדאי להתחשב גם בפרמטר זה. אלא אם כן, צבעי האופנה לא מתאימים לך כלל וכלל.

 

הזול היקר או מה שבניהם

ידוע שטווח המחירים עבור מוצרי איפור משתנה אם נשווה בין מספר מוצרים וגם אם מדובר באותה החברה. נשאלת השאלה אם כדאי להשקיע באיפור היקר יותר, או לרכוש את האיפור שמחירו מוזל יותר אפילו אם הוא מיוצר על ידי אותה החברה. ראשית, מומלץ לרכוש איפור מחברה איכותית ולא להתפשר על כך, שכן חברה טובה עם שם טוב מייצרת מגוון מוצרים איכותיים, אשר משלבים חומרים שונים ולכן, יש טווח מחירים משתנה. לכן, אין המחיר מעיד על איכות ירודה של מוצרי איפור, שכן המחיר לעיתים נקבע על פי החומרים אשר מהם עשוי המוצר. לעיתים קרובות לא המוצר היקר יותר הוא זה שמתאים לנשים מסימות. החשוב מכל, שתהיה זו חברה עם שם טוב שמציעה מוצרים המאושרים על ידי משרד הבריאות.

 
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים