מועדון לקוחות

מצטרפים למועדון
הלקוחות ומקבלים
ים של הטבות

הרשמה

מאמרים אחרונים:

כשם שאנו מקפידות על ניקוי הגוף כולו במקלחת טובה, כך גם פנינו זקוקות ליחס. חלב פנים ומי פנים צריכים להיות במתכונת טקס עבורינו כדי להבטיח ניקיון מלא של עור הפנים ובריאותו, ובמיוחד בשבילך הכנו את המדריך המלא לניקוי הפנים.
כולנו רוצות להיראות צעירות ורעננות, זאת עובדה, אחת הדרכים לעשות זאת היא השימוש בקופסת קרם לילה אנטי אייג'ינג ,אז מה ההבדל בין קרם יום לקרם לילה?
חשוב מאוד לשמור על מוצרי האיפור השונים במקום יבש ונקי. רוב הנשים שומרות את האיפור שלהן באמבטיה, וזוהי טעות חמורה, המקצרת את חיי המדף של המוצרים השונים

מי פנים לאישה ונערה

מי פנים הם תכשיר משלים לניקויי עור הפנים. לכל נערה מתבגרת המגיעה לגיל מסוים, מעניקה לה אימה תכשירים בריאותיים לניקויי פניה. זאת על מנת להימנע מפצעי בגרות וזיהום העור, כמו גם לאפשר לה לשמור על פניה צעירות ורעננות לאורך זמן. שני התכשירים אשר משלימים האחד את השני, הם חלב הפנים ומי הפנים. בשלב ראשון יש להשתמש בחלב הפנים, עלייך לקחת צמר גפן לטבול אותו במעט חלב פנים ולנקות כל חלק בעור הפנים. כל עוד צמר הגפן נשאר מלוכלך, יש לחזור על הפעולה עד שהוא יוצא נקי, דהיינו עור הפנים נשאר נקי. לאחר השימוש בחלב הפנים יש לטבול צמר גפן חדש במי פנים ולחזור על אותה הפעולה. מי הפנים מונעים מנקבוביות העור להיסתם. כמובן שלאחר השימוש בחלב הפנים ובמי הפנים, כדאי להשתמש בקרם לחות לפנים שיסייע לכם לשמור על העור צעיר ורענן ללא קמטים.

מי פנים

מי פנים של סיאטו קוסמטיקה יפנית, לא מכילים אלכוהול בשלבי הייצור והם מחזירים אותו למצב תקין ומאוזן ברמת ה- HP. לאחר השימוש בתכשיר מי הפנים, תחושו את עורכם רענן ונקי מכפי שאתן יכולות לדמיין. מי הפנים, כפעולה משלימה, מסייעים להסיר את שאריות הסידן שנאגרו בפנים לאחר שטיפתם במי הברז ואף לנקות את הלכלוך והזיהום שנצבר בעור הפנים מהסביבה החיצונית. ככל שהשנים עוברות, סופג עור הפנים נזקים רבים הן מפאת הגיל והן בשל נזקים סביבתיים ועל כן חשוב להשתמש באופן קבוע בתכשירים שמסייעים לשמירה על עור הפנים ומונעים את הזדקנותו המהירה.

מאיזה גיל נכון להשתמש במי פנים?

מי פנים איכותיים אינם מכילים חומרים אשר עלולים להזיק לעור הפנים ועל כן אין גיל שבו אסור להשתמש בהם. כבר בתחילת גיל העשרה, מומלץ לכל נערה להתחיל ולהשתמש במי הפנים ועד גיל מתקדם. ככל שהשימוש יתחיל בגילאים מוקדמים יותר, כך מי הפנים יצליחו לשמור על מראה העור לאורך זמן והלכלוך לא יצטבר תחת העור. על פי רוב בתקופת הבגרות מסייעים מי הפנים להימנע מפצעי הבגרות או זיהומים נלווים להם.

 
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים