מועדון לקוחות

מצטרפים למועדון
הלקוחות ומקבלים
ים של הטבות

הרשמה

מאמרים אחרונים:

עור שומני ומבריק מציג מראה לא אסתטי, מיוזע, ועייף. לעור שמן יש נטייה לפצעונים, לשחורים, ולמראה נקבוביות רחב. על מנת לטפח נכון סוג עור שמן, יש להבין מה נחוץ לו וכיצד ניתן להזין אותו. מספר טיפים קלילים יוכלו לסייע לכם לשפר את מראה העור, ולאזנו ללא מאמץ רב.
כולנו אוהבות להיות יפות וכמעט ולא תמצאו אישה שלא תעשה הכל כדי להישאר יפה וצעירה לנצח. אז כדי שנדע איך להגיע לשם, חברת סאיטו מוצרי קוסמטיקה ריכזה עבורנו את כל הדרכים שישאירו אותנו יפות. אז מה נשאר לנו לעשות? לקרוא, להפנים ולהתחיל ליישם.
עד לפני כמה שנים קרם לחות נחשב למוצר המזין ביותר עבור עור הפנים. אפשרויות המחקר החדשות והיכולת לייצר מוצרים טבים יותר בזכות טכנולוגיות מתקדמות, גילו לנו שלשימוש בקרם סרום לפנים לפני מריחת קרם הלחות אין תחליף, וכי הסרום תורם למראה העור ובריאותו יותר מכל קר
סדרת דאבל אפקט arrow סרום מתיחה לעיניים
 

סרום מתיחה לעיניים

סרום מתיחה לעיניים
מחיר באתר:  129.00 ₪

סרום מתיחה לעיניים- 30 מ''ל
לכל סוגי העור· Lifting Eye Serum

סרום זה הינו מרוכז במיוחד. מרקמו העדין והקליל מסייע לספיגתו המהירה בעור הפנים והצוואר. הוא משמש כבסיס לקרם, מחדיר לעומק העור את כל המרכיבים החיוניים ומאריך בכך את השפעת הקרם וההגנה שהוא מעניק לעור. הסרום לפנים E   + C מתאים לכל סוגי העור, מכיל מסנני קרינה.

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים